Berichtjes van onderweg
Zondag, 30. Mei 2010 - 18:11 Uur
De kop is er af (nog maar 2400 km :) )
Vanmorgen om 8:15 uur (ja, zondag) het eerste SMS'je
"Zitten in de ontbijtzaal. Lekker geslapen. Spannend en er erg veel zin in om de draad weer op te pakken" Een paar uur later "Zitten al aan koffie langs het kanaal. De eerste openluchtplas is al gepleegd!".
Met andere woorden. Akke, Catrien en Lenie zijn echt op pad. Lenie heeft zelfs wat foto's gemaakt en opgestuurd met de iPhone . Het blijkt nog maar 2400 kilometer te zijn. Over vier weken dus minder dan 1900!
De dames zitten nu - na 20 kilometer lopen - in Verzy. Het lopen ging goed; de draad werd snel gevonden en opgepakt. Veel druiven onderweg (ja, Champagne) en helaas het miezert.
Er is onderdak gevonden bij engelsen (do you want some tea?) en ik heb niet de indruk dat ze een franse conversatie zullen missen.
Wat weer betreft; de vooruitzichten zijn goed. En in elk geval; de kop is er af....
.
Zaterdag, 29. Mei 2010 - 10:01 Uur
Vroemmmm.... en weg
Zaterdagochtend 9:30 uur - na een laatste bakkie koffie - zijn Akke, Catrien en Lenie vertrokken richting Reims. Heerlijk met de auto. Jan (van Akke) brengt ze (tis wel reclame voor de twingo; drie volle rugzakken en vier volwassenen!)
Er wordt vanacht in dezelfde jeugdherberg overnacht als vorig jaar. En morgen loopt men verder de wijde wereld in.
De sfeer en de spanning is anders dan vorig jaar. Men heeft er zin in. Iedereen is ontspannen. Lenie, Catrien en Akke: het zijn inmiddels ervaren pelgrimsten. Ze -en ook wij- weten dat ze het kunnen.
De bewondering en de trots is er niet minder om.
Dames... heb het weer even prachtig als vorig jaar. En weet dat het enige wat nu nog moet, is dat je je ene voet voor die andere zet...